Price: 953kr
Natura Una Blush Kit - Women's Perfume - with 75ml Eau de Parfum + 30ml Hair Perfume
| Material | Glass |
| Scent Type | [KIT] 1un DeoParfum 75ml + Hair Perfume 30ml |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Women |
| Length | 12 cm |
| Width | 11 cm |
| Height | 9 cm |
| Net Weight | 349 g |
| Net Volume | 105 ml |
| SKU | sb2312047687718770 |
Brand Name: Natura
Quality: 1135424 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.